SPOV - Spolek pro obnovu venkova | SPOV - Spolek pro obnovu venkova | SPOV - Spolek pro obnovu venkova | SPOV - Spolek pro obnovu venkova

Hledání

Hledat:

Pozvánky

Soubor ke staženíSchůze SPOV ČR ve čtvrtek 3.9.2020 v 9 hodin

v Černínském salonku Kolovratského paláce Senátu PČR v Praze.
 

ČlánekSchůze SPOV v úterý 9. června

S ohledem na současnou situaci bude jednání předsednictva spolku v Praze neveřejné. Na programu jsou organizační záležitosti a spolupráce se Sdružením místních samospráv ČR.

 

ČlánekSchůze SPOV 5. května zrušena

S ohledem na nouzový stav spojený s epidemií koronaviru byla zrušena pravidelná schůze SPOV ČR 5. května 2020 v Senátu se zaměřením na „Odpady a energie“. Spolek zatím počítá s tím, že od června se už bude dařit plánované akce realizovat.
 

ČlánekUpozornění: Motivační semináře k soutěži Vesnice roku 2020 zrušeny

Podle sdělení Celostátní sítě pro venkov se motivační semináře, připravené ve spolupráci s touto komunikační platformou Programu rozvoje venkova, s ohledem na mimořádná opatření vlády a Ministerstva zdravotnictví ČR k pandemii koronaviru ruší.
 

Soubor ke staženíJak postupná centralizace dusí český venkov

Z důvodů mimořádných opatření, souvisejících s rozšířením Koronaviru, byl zrušen diskusní seminář se zahraničními účastníky, který se měl uskutečnit 26.3.2020 v 10:30 hod. v jednacím sále Senátu Parlamentu ČR. Ke stažení původní pozvánka a program.
 

Soubor ke staženíSchůze SPOV ČR ve čtvrtek 5.3.2020 v 10 hodin

v Černínském salonku Kolovratského paláce Senátu PČR v Praze. Na programu nezaměstnanost a VPP, financování školství a inkluze.
 

Článek25. února v Praze a a 3. března v Olomouci 53. Dny malých obcí,

které se tradičně uskuteční v Kongresovém sálu výstaviště PVA Praha-Letňany a na Výstavišti FLORA Olomouc – začátek vždy v 9:00 hod. Níže najdete, co bude na programu a kdo se účastní.
 

Soubor ke staženíSchůze SPOV ČR ve čtvrtek 6.2.2020 v 10 hodin

v Černínském salonku Kolovratského paláce Senátu PČR v Praze. Na programu informace o přípravě protierozní vyhlášky a o funkcích veřejného registru půdy (LPIS).
 

Soubor ke staženíSchůze SPOV ČR ve čtvrtek 9.1.2020 v 10 hodin

v Černínském salonku Kolovratského paláce Senátu PČR.
 

Soubor ke staženíSchůze SPOV ČR v úterý 5.11.2019

v 9 hodin v Černínském salonku Kolovratského paláce Senátu PČR.
 

Soubor ke staženíSchůze SPOV ČR v úterý 10.9.2019

Schůze mimořádně druhé úterý v měsíci v 9 hodin v Černínském salonku Kolovratského paláce Senátu PČR.
 

Soubor ke staženíSchůze SPOV ČR v úterý 4.6.2019

v 9 hodin v Černínském salonku v přízemí Kolovratského paláce Senátu Parlamentu ČR. Hlavní body programu: podpora mezigeneračního dialogu a kulturní participace seniorů; spolupráce SPOV a Státního pozemkového úřadu.

 

Soubor ke staženíSchůze SPOV ČR v úterý 7.5.2019

v 9 hodin v Černínském salonku v přízemí Kolovratského paláce Senátu Parlamentu ČR. Program: stavební zákon – účast přislíbili zástupci MMR, Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, SMS ČR, SMO ČR a HK ČR.