SPOV - Spolek pro obnovu venkova | SPOV - Spolek pro obnovu venkova | SPOV - Spolek pro obnovu venkova | SPOV - Spolek pro obnovu venkova

Hledání

Hledat:

Pozvánky

Soubor ke staženíVyjádření člena Monitorovacího výboru za SPOV ČR k jednání PS Podpora rozvoje venkova dne 30.1.2007

Vyjádření místopředsedy SPOV ČR, JUDr. Radana Večerky, k jednání pracovní skupiny "Podpora rozvoje venkova" konanému 30.1.2007 a předloženým podkladům.
(podklady jsou k dispozici zde)
 

Soubor ke staženíVyjádření člena Monitorovacího výboru za SPOV ČR k jednání PS Vzdělávání

Vyjádření místopředsedy SPOV ČR, JUDr. Radana Večerky, k jednání pracovní skupiny "Vzdělávání" konanému 31.1.2007 a předloženým podkladům.
 

ČlánekProgram schůze SPOV 6.2.2007

V návaznosti na projednávání programových dokumentů v Evropské komisi a jejich časový posun  jsme byli nuceni změnit program únorového jednání Spolku.
 

ČlánekSchůze SPOV se bude konat 9. ledna 2007

Schůze SPOV se bude konat 9. ledna 2007 od 9.00 hodin tradičně v Senátu ČR - Valdštejnově pracovně. Program jednání je v textu zprávy (po kliknutí na nadpis).
 

ČlánekPravidelné schůze SPOV ČR v roce 2007

Program schůzí Spolku
 

ČlánekPozvánka

Spolek pro obnovu venkova ČR Vás tímto zve na 3. mezinárodní fórum o účasti veřejnosti v rozhodování veřejné správy a principu partnerství. Fórum začíná 7. prosince v 9:00 v hlavním sále Valdštejnského paláce Senátu PČR. Zde je možné získat program a přihlášku.
 

ČlánekProgram schůzí SPOV listopad a prosinec 2006

Schůze se budou konat v Senátu ČR - Valdštenský palác, Praha-Malá Strana, v prostoru Valdštejnovy pracovny od 9.00 hodin a to v úterý 7. listopadu 2006 a 5. prosince 2006. Program schůzí viz obsah zprávy (po kliknutí na nadpis).

 

ČlánekNávrh Ústavnímu soudu

SPOV ČR projednal podnět obce Hora Svaté Kateřiny,na nevýhodně nastavený systém v zákoně o rozpočtovém určení daní,a dohodl předložení žádosti formou ústavní stížnosti. Zajišťují: místopředsedkyně SPOV ČR a senátorka,paní ing.Václava Domšová a místopředseda Judr.Radan Večerka.
 

ČlánekPřipomínky k Programu rozvoje venkova

Připomínky k Programu rozvoje venkova České republiky na období 2007-2013 ve znění, v němž byly zaslány předsedou spolku Mgr. Eduardem Kavalou ministru zemědělství.
 

ČlánekPolitické strany a venkov – odpovědi na položené otázky

Vážení venkované a přátelé venkova, je před námi čas voleb. Čas, který rozhodne o další budoucnosti našeho společného venkova. Abychom mohli úspěšné kandidáty jednotlivých stran konfrontovat s jejich předvolebními sliby ve vztahu k českému, moravskému a slezskému venkovu, položili jsme jim několik otázek.