SPOV - Spolek pro obnovu venkova | SPOV - Spolek pro obnovu venkova | SPOV - Spolek pro obnovu venkova | SPOV - Spolek pro obnovu venkova

Hledání

Hledat:

Fotogalerie

FotogalerieSlavnostní vyhlášení výsledků soutěže Vesnice roku 2011 Olomouckého kraje

se uskutečnilo v pátek 29. července 2011 ve Skaličce na Přerovsku - vítězné obci Olomouckého kraje.
 

FotogalerieFotogalerie ze schůze Spolku obnovy venkova ČR 7.6.2011

Fotogalerií se vracíme ke schůzi, na níž byl schválen Program obnovy rodiny. Záznam najdete zde, další informace ve Zpravodaji venkova 7/2011 (ke stažení v pdf).
 

FotogalerieSeminář Spolku na výstavě Země živitelka

Fotogalerií se vracíme k semináři Spolku pro obnovu venkova, Ministerstva pro místní rozvoj a Ministerstva zemědělství 27.8.2010 v Českých Budějovicích.

 

FotogalerieVýstava "Má vlast" v Českých Budějovicích

Výstava "Má vlast" v Českých Budějovicíchxxx Od 2. září do 17. září je možné shlédnout ve vestibulu hlavní budovy Krajského úřadu Jihočeského kraje, v ulici U Zimního stadionu, druhý ročník putovní výstavy nazvané Má vlast. Výstavu připravila Asociace Entente Florale CZ - Souznění ve spolupráci s Jihočeským krajem.
 

FotogalerieFotografie z vyhlášení Vesnice roku v Luhačovicích

Dne 11.9.2010 byly na Mezinárodním dětském folklorním festivalu „Písní a tancem“ v Luhačovicích vyhlášeny výsledky celostátního hodnocení soutěže Vesnice roku 2010:

 

 

1. cena

Obec Ratměřice

Středočeský kraj

2. cena

Městys Koloveč

Plzeňský kraj

3. cena

Obec Hlavnice

Moravskoslezský kraj

Cena Folklorního sdružení ČR

Městys Koloveč

Plzeňský kraj

Koláčová cena

Obec Krásenko

Jihomoravský kraj

 

FotogalerieTábor v Horním Jiřetíně

 

FotogalerieEvropská komise v Tučíně a Bořeticích

Několika fotografiemi se vracíme k návštěvě členů mezinárodní hodnotitelské komise Evropské soutěže obnovy vesnice v Tučíně 8. června 2010 a k závěrečnému jednání komise v Bořeticích 4. - 6. července 2010.

 

FotogalerieFotodokumentace z výstavy Techagro v Brně 21. – 25. 3. 2010

Projekt společné prezentace aktivit Celostátní sítě pro venkov, Spolku pro obnovu venkova ČR, Národní sítě místních akčních skupin ČR - příloha k závěrečné zprávě

 

FotogalerieVítěze soutěže Vesnice roku přivítal prezident

Po setkání v Senátu přivítal 8.12.2009 vítěze soutěže Vesnice roku 2009 na pražském Hradě prezident Václav Klaus a ministr pro místní rozvoj Rostislav Vondruška. Vítězové se setkali také s předsedou Poslanecké sněmovny.