SPOV - Spolek pro obnovu venkova | SPOV - Spolek pro obnovu venkova | SPOV - Spolek pro obnovu venkova | SPOV - Spolek pro obnovu venkova

Hledání

Hledat:

Konference Venkov 2011

V jednotlivých sekcích naleznete závěry a prezentace panelistů pracovních skupin konference.
 

Soubor ke staženíPrčická výzva

 

Soubor ke staženíJízdní řády konferenčních autobusů

Zde najdete harmonogram jízd svozových autobusů po celé tři dny Konference. Autobusy jsou označeny podle příslušnosti k jednotlivým workshopům A, B, C, D.
 

Soubor ke staženíMapa města Sedlčany

Pro snazší orientaci v městě Sedlčany, kde se bude konat zahajovací a závěrečný den konference, vám předkládáme mapu s legendou.
 

Soubor ke staženíProgram konference k 13. 11. 2011

Pořadatelé sestavili podrobný program konference, kde se dozvíte více o náplni jednotlivých workshopů včetně jmen přednášejících. Program bude k datu konání konference průběžně doplňován.
 

Soubor ke staženíPrčický kulturní večer 15.11.2011 aneb Vzhůru do hospod!

Ke stažení kulturní program hrazený z prostředků konference s výjimkou občerstvení a nápojů, které si hradí účastníci sami. Ke stažení samostatně také mapa Sedlec-Prčice.
 

Soubor ke staženíInformace o regionu konference

Letošní konference VENKOV proběhne ve venkovském stylu na skutečném venkově, poodhalí jeho bolavá místa a trápení… Proběhne na venkově, který je periferií Středočeského kraje, který trpí přítomností velkoměsta, který „stárne“ odchodem mladých lidí a kde ubývá pracovních příležitostí. Tento venkov má ale také svou pýchu – zachovalou a průmyslem nedotknutou přírodu vhodnou k turistice, členitou krajinu se spoustou zajímavých výhledů a nečekaných překvapení…

 

ČlánekNárodní konference Venkov 2011 bude na Sedlčansku a Prčicku 14. - 16. listopadu 2011

Součástí konference jsou tematické workshopy: Rozvoj a ekonomika venkova; Venkov, tradici a rodina; Zemědělství a životní prostředí a Veřejná osobní doprava na venkově. Na konferenci byla vyčleněna zvláštní rubrika spolkového webu (viz druhá pozice v levém sloupci webu) a k těmto tématům vytvořena diskusní fóra.
 

ČlánekJak použít diskusní fóra

Diskusní fórum umožňuje každému čtenáři webu, aby k jednotlivým výše uvedeným tématům Národní konference Venkov 2011 připojil své názory, otázky či doporučení. Příspěvek můžete vepsat, když po otevření článku kliknete vpravo nahoře na "Vložit nový příspěvek". Objeví se formulář, do kterého vepíšete název (zaměření) příspěvku a text (nebudou rozlišeny odstavce), své jméno a e-mailovou adresu. Vkládání ukončíte kliknutím na "Uložit". Váš text se automaticky vloží na první pozici v daném článku.